1 Μαρτίου 2013 – σήμερα
Διευθυντής, Ιατρείο Αρθροσκοπικής και Ελάχιστα Επεμβατικής Ορθοπαιδικής Χειρουργικής, Παλαιό Φάληρο Αττικής

1 Απριλίου 2013 – σήμερα
Επιστημονικός συνεργάτης, Κεντρο Αρθροσκοπησης και Χειρουργικής Ώμου Αθηνών, 2η Ορθοπαιδική Κλινική, ΙΑΣΩ General, Αθήνα

Μάρτιος 2012 – σήμερα
Υπεύθυνος Ορθοπαιδικός ανδρικής ομάδας Handball «Πανιώνιος ΓΣ»

Σεπτέμβριος 2012 – σήμερα
Υπεύθυνος Ορθοπαιδικός γυναικείας ομάδας Basketball «Πανιώνιος ΓΣ»

1 Οκτωβρίου 2013 – 30 Απριλίου 2014
Επιμελητής, Κεντρο Αρθροσκοπησης και Χειρουργικής Ώμου, Ιατρικό Κέντρο Αθηνών – Κλινική Ψυχικού, Αθήνα

1 Οκτωβρίου 2012 – 30 Σεπτεμβρίου 2013
Επιμελητής, τμήμα Ορθοπαιδικής Παίδων, Αθηναϊκή Κλινική MediClinic, Αθήνα

1 Οκτωβρίου 2012 – 31 Μαρτίου 2013
Κλινικός και επιστημονικός συνεργάτης (Clinical and Research Fellow) με υποτροφία της Ελληνικής Αρθροσκοπικής εταιρείας (ΕΑΕ), Κεντρο Αρθροσκοπησης και Χειρουργικής Ώμου Αθηνών, 2η Ορθοπαιδική Κλινική, ΙΑΣΩ General, Αθήνα

8 Απριλίου 2008 – 31 Μαΐου 2012
Ειδικευόμενος, Β’ Ορθοπαιδική Κλινική Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, Γενικό Νοσοκομείο Νέας Ιωνίας «Κωνσταντοπούλειο»

7 Σεπτεμβρίου 2010 – 6 Μαρτίου 2011
Ειδικευόμενος, Τμήμα Άνω άκρου και Μικροχειρουργικής, Γενικό Νοσοκομείο Κηφισιάς «ΚΑΤ»

18 Δεκεμβρίου 2009 – 17 Ιουνίου 2010
Ειδικευόμενος – Τμήμα Αθλητικών Κακώσεων, Γενικό Νοσοκομείο Κηφισιάς «ΚΑΤ»

Οκτώβριος 2005 – Απρίλιος 2008
Υπεύθυνος ιατρός της ερασιτεχνικής ποδοσφαιρικής ομάδας αντρών και τμημάτων υποδομής του  σωματίου «ΑΕ Χαραυγή-Αστέρας»

25 Σεπτεμβρίου 2006 – 8 Οκτωβρίου 2007
Ειδικευόμενος, Α’ Ορθοπαιδικό Τμήμα, Γενικό Νοσοκομείο Παίδων «Π. & Α. Κυριακού»

4 Σεπτεμβρίου 2006 – 18 Σεπτεμβρίου 2006
Ιατρός υπόχρεος υπηρεσίας υπαίθρου, Κέντρο Υγείας Διστόμου Βοιωτίας με μερική απόσπαση για πραγματοποίηση εφημεριών στο Ορθοπαιδικό τμήμα του Γενικού Νοσοκομείου Λιβαδειάς

22 Απριλίου 2006 – 3 Σεπτεμβρίου 2006
Άμισθος παρατηρητής Ορθοπαιδικού τμήματος Γενικού Νοσοκομείου Λιβαδειάς

8 Απριλίου 2005 – 7 Απριλίου 2006
Ειδικευόμενος, Παιδοχειρουργικό τμήμα, Γενικό Νοσοκομείο Πειραιά «Τζάνειο»

Ιανουάριος 2004 – Ιανουάριος 2005
Στρατιωτική θητεία στο Πολεμικό Ναυτικό με την ειδικότητα του Ιατρού
Υπηρεσία σε πλοίο «Υ/Γ ΣΤΡΑΒΩΝ»
Υπηρεσία στο κέντρο κατάταξης «ΠΑΛΑΣΚΑΣ»
Εθελοντής στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2004 ως ιατρός θεατών (εγκατάσταση Port Piraeus) και αθλητών (αγώνες Baseball)
Εθελοντής στους Παραολυμπιακούς Αγώνες 2004 ως διασώστης

Οκτώβριος 2003 – Ιούνιος 2006
Ιατρός ποδοσφαιρικών αγώνων
Μέλος της υγειονομικής επιτροπής της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά